Va rugam selectati judetul in care va aflati!
Bucuresti

Tel: 021 4114946 / 0753 090 602 · Email: bucuresti@casafieruluiforjat.ro

Alba-Iulia

Tel: 0753 090 601 · Email: alba-iulia@casafieruluiforjat.ro

Arad

Tel: 0753 090 601 · Email: livrari@casafieruluiforjat.ro

Curtea de Arges · Campulung · Pitesti

Tel: 0753 090 602 · Email: pitesti@casafieruluiforjat.ro

Bacau · Onesti

Tel: 0753 090 601 · Email: bacau@casafieruluiforjat.ro

Oradea

Tel: 0753 090 601 · Email: bihor@casafieruluiforjat.ro

Bistrita · Nasaud

Tel: 0753 090 601 · Email: bistrita@casafieruluiforjat.ro

Botosani

Tel: 0753 090 601 · Email: botosani@casafieruluiforjat.ro

Braila

Tel: 0753 090 602 · Email: braila@casafieruluiforjat.ro

Brasov · Fagaras

Tel: 0753 090 601 · Email: brasov@casafieruluiforjat.ro

Buzau

Tel: 0753 090 601 · Email: livrari@casafieruluiforjat.ro

Calarasi · Oltenita

Tel: 0753 090 602 · Email: calarasi@casafieruluiforjat.ro

Caransebes · Resita

Tel: 0753 090 601 · Email: carasseverin@casafieruluiforjat.ro

Cluj · Dej · Huedin · Turda

Tel: 0753 090 601 · Email: cluj@casafieruluiforjat.ro

Cernavoda · Constanta · Mangalia · Medgigia

Tel: 0753 090 602 · Email: constanta@casafieruluiforjat.ro

Sf.Gheorghe

Tel: 0753 090 601 · Email: covasna@casafieruluiforjat.ro

Targoviste

Tel: 0753 090 602 · Email: dambovita@casafieruluiforjat.ro

Craiova

Tel: 0753 090 601 · Email: dolj@casafieruluiforjat.ro

Galati · Tecuci

Tel: 0753 090 601 · Email: galati@casafieruluiforjat.ro

Giurgiu

Tel: 0753 090 602 · Email: giurgiu@casafieruluiforjat.ro

Tg.Jiu

Tel: 0753 090 601 · Email: gorj@casafieruluiforjat.ro

Miercurea Ciuc

Tel: 0753 090 601 · Email: harghita@casafieruluiforjat.ro

Deva · Petrosani · Hateg · Hunedoara

Tel: 0753 090 601 · Email: hunedoara@casafieruluiforjat.ro

Slobozia · Urziceni

Tel: 0753 090 602 · Email: ialomita@casafieruluiforjat.ro

Iasi · Pascani · Tg.Frumos

Tel/Fax: 0232 253 288 · Tel: 0753 090 607 · 0753 090 602
Email: iasi@casafieruluiforjat.ro

Baia-Mare · Sighetul Marmatiei

Tel: 0753 090 601 · Email: maramures@casafieruluiforjat.ro

Dr.Tr.Severin · Orsova

Tel/Fax: 0252 310 330 · Tel: 0753 090 601 ·
Email: mehedinti@casafieruluiforjat.ro

Reghin · Sighisoara · Tg.Mures

Tel: 0753 090 601 · Email: mures@casafieruluiforjat.ro

P.Neamt · Roman · Targu Neamt

Tel: 0753 090 601 · Email: neamt@casafieruluiforjat.ro

Caracal · Slatina

Tel: 0753 090 601 · Email: olt@casafieruluiforjat.ro

Campina · Ploiesti

Tel: 0753 090 602 · Email: prahova@casafieruluiforjat.ro

Zalau

Tel: 0753 090 601 · Email: salaj@casafieruluiforjat.ro

Satu-Mare

Tel: 0753 090 601 · Email: comercial@casafieruluiforjat.ro

Medias · Sibiu

Tel: 0753 090 601 · Email: sibiu@casafieruluiforjat.ro

Radauti · Suceava

Tel: 0753 090 601 · Email: suceava@casafieruluiforjat.ro

Alexandria

Tel: 0753 090 602 · Email: teleorman@casafieruluiforjat.ro

Lugoj · Timisoara

Tel/Fax: 0256 22 99 22 · Tel: 0753 090 611 · 0753 090 601
Email: timis@casafieruluiforjat.ro

Tulcea

Tel: 0753 090 602 · Email: tulcea@casafieruluiforjat.ro

Rm.Valcea

Tel: 0753 090 601 · Email: ramnicuvalcea@casafieruluiforjat.ro

Barlad · Vaslui

Tel: 0753 090 601 · Email: vaslui@casafieruluiforjat.ro

Focsani

Tel: 0753 090 601 · Email: vrancea@casafieruluiforjat.ro

Alternative content

Get Adobe Flash player